Kancelaria Radcy Prawnego

O Kancelarii

Kancelaria Radcy Prawnego Kamil Krajewski świadczy kompleksowe usługi prawne dla klientów indywidulanych i przedsiębiorców. Siedziba Kancelarii znajduje się w Siedlcach, choć świadczy usługi na terenie całej Polski w tym w Warszawie, Siedlcach, Mińsku Mazowieckim, Węgrowie, Łukowie, Białej Podlaskiej.

Zgodnie z paremią „Ubi ius, ibi remedium” –„Gdzie prawo tam środek zaradczy”, która przyświeca działalności Kancelarii, zapewniamy wszechstronną i profesjonalną pomoc prawną w szerokim zakresie wielu dziedzin prawa.

Zawsze indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem podchodzimy do każdej sprawy, którą dogłębnie i wielopłaszczyznowo analizujemy. Pozwala to nam na natychmiastowe i skuteczne działanie w interesie Klienta.

Oferujemy kompleksową i profesjonalną obsługę prawną, realizowaną przy zachowaniu zasad etyki radcowskiej oraz jasnych reguł współpracy.

W ramach prowadzonej działalności zapewniamy reprezentację przed sądami i innymi instytucjami oraz organami, prowadzenie negocjacji i mediacji, sporządzanie projektów umów i innych aktów prawnych, a także doradztwo prawne, w tym konsultacje prawne oraz sporządzanie opinii prawnych.

Kancelaria współpracuje ze specjalistami różnych dziedzin prawa. Zapewnia także wsparcie konsultacyjne doradcy podatkowego, notariusza, komornika, tłumaczy przysięgłych, biegłych różnych specjalności.

Kancelaria, dzięki stałej współpracy z tłumaczem przysięgłym języka francuskiego Anną Krajewską, zapewnia również pomoc prawną dla podmiotów francuskojęzycznych obecnych gospodarczo w Polsce, jak i osób fizycznych - obywateli krajów francuskojęzycznych.

Doświadczenie i gruntowne przygotowanie merytoryczne, pozwalają sprostać wymaganiom najbardziej wymagających Klientów.

Zapraszamy do współpracy. 

Kancelaria Radcy Prawnego Kamil Krajewski została założona i jest prowadzona przez radcę prawnego Kamila Krajewskiego, będącego absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Radca prawny Kamil Krajewski jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie – numer wpisu WA-11619.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu postępowań sądowych, także przed sądami administracyjnymi, zdobyte podczas pracy w administracji publicznej. Posiadam doświadczenie w doradztwie w zakresie bieżącej działalności podmiotów gospodarczych i osób fizycznych.

Występuję przed sądami, organami administracyjnymi reprezentując Klientów w sprawach gospodarczych, cywilnych, i administracyjnych.

Jestem absolwentem studiów podyplomowych z zakresu prawa wspólnotowego oraz uczestnikiem wielu szkoleń.

Doświadczenie zawodowe i nieustanne zgłębianie litery prawa umożliwiają mi skuteczne reprezentowanie Klientów Kancelarii we wszystkich zleconych mi sprawach. Każdą sprawę traktuję indywidualnie i drobiazgowo ją analizuję, co w rezultacie pomaga mi osiągnąć zamierzony cel.

Zapraszam do kontaktu question_answer
Kancelalaria Radcy Siedlce

Kontakt

Kancelaria Radcy Prawnego

Kamil Krajewski
ul. Janusza Korczaka 14
08-110 Siedlce

Na życzenie Klienta istnieje możliwość umówienia spotkania poza Kancelarią.

mob.:  
e-mail:  

Zadaj pytanie
© 2022 Radca Prawny - Kamil Krajewski. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.