Kancelaria Radcy Prawnego

Schemat udzielania porady prawnej online:

  • Krok 1: Wypełnienie formularza kontaktowego, znajdującego się obok, w szczególności poprzez przedstawienie problemu prawnego wraz z opisem stanu faktycznego sprawy lub przesłanie drogą elektroniczną na adres e-mail: krajewski.kancelaria@gmial.com wraz z ewentualnymi załącznikami.
  • Krok 2: Zgłoszenie zostanie wycenione, zaś informacja o wysokości wynagrodzenia za poradę w danej sprawie zostanie przesłana w e-mail’u zwrotnym.
  • Krok 3: Po zaakceptowaniu przesłanej wyceny przez Zainteresowanego, powinien on celem uzyskania porady uiścić wskazaną kwotę w przeciągu 24 h od otrzymania wyceny na rachunek bankowy:

    Kancelaria Radcy Prawnego Kamil Krajewski
    ul. Janusza Korczaka 14, 08-110 Siedlce
    Nr rachunku: 73 1050 1894 1000 0092 3464 2784
  • Krok 4: Porada prawna w formie pisemnej zostanie przesłana w e-mail’u zwrotnym w przeciągu 48 godzin od zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym Kancelarii.

Zapytaj nas

Kancelalaria Radcy Siedlce

Kontakt

Kancelaria Radcy Prawnego

Kamil Krajewski
ul. Janusza Korczaka 14
08-110 Siedlce

Na życzenie Klienta istnieje możliwość umówienia spotkania poza Kancelarią.

mob.:  
e-mail:  

Zadaj pytanie
© 2022 Radca Prawny - Kamil Krajewski. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.