Kancelaria Radcy Prawnego

Wysokość wynagrodzenia z tytułu świadczenia pomocy prawnej jest każdorazowo indywidualnie ustalana w porozumieniu z Klientem. Jednocześnie staramy się, aby korzyści ze współpracy z Kancelarią, były dla Klienta wymierne w stosunku do poniesionych kosztów.

Kancelaria proponuje następujące systemy rozliczeń:

 • Wynagrodzenie jednorazowe:
  w przypadku pojedynczych zleceń ustalamy wynagrodzenie indywidualnie, na potrzeby konkretnej sprawy, po oszacowaniu stopnia jej skomplikowania.
 • Wynagrodzenie miesięczne:
  W ramach wynagrodzenia miesięcznego Klient otrzymuje określoną liczbę godzin pracy Kancelarii w abonamencie miesięcznym. System ten dotyczy przede wszystkim stałej obsługi prawnej i jest skierowany do firm. System ten przewiduje stałą kwotę wynagrodzenia za ustaloną liczbę godzin pracy Kancelarii w danym miesiącu. Liczba godzin pracy Kancelarii w miesiącu jest również indywidualnie ustalana z Klientem.
 • Wynagrodzenie godzinowe:
  Wynagrodzenie godzinowe obliczane jest w oparciu o stawkę godzinową. Wynagrodzenie jest równe iloczynowi godzin poświęconych na zlecone zadanie i uprzednio ustalonej stawki godzinowej.
 • Wynagrodzenie success fee:
  Proponowana w ramach tego systemu forma rozliczenia obejmuje ustaloną z Klientem kwotę wynagrodzenia oraz dodatkowe honorarium za pomyślny wynik sprawy.
 • Wynagrodzenie mieszane
  to połączenie wynagrodzenia miesięcznego z rozliczeniem godzinowym. Po wyczerpaniu limitu godzin w abonamencie miesięcznym, naliczona zostanie stawka godzinowa. Ten sposób rozliczenia skierowany jest przede wszystkim do Klientów, którzy na co dzień potrzebują w mniejszym zakresie pomocy prawnej, a okresowo, muszą zwiększyć intensywność współpracy z prawnikiem.
Zapraszam do kontaktu question_answer
Kancelalaria Radcy Siedlce

Kontakt

Kancelaria Radcy Prawnego

Kamil Krajewski
ul. Janusza Korczaka 14
08-110 Siedlce

Na życzenie Klienta istnieje możliwość umówienia spotkania poza Kancelarią.

mob.:  
e-mail:  

Zadaj pytanie
© 2022 Radca Prawny - Kamil Krajewski. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.