Kancelaria Radcy Prawnego

Kancelaria Radcy Prawnego Kamil Krajewski reprezentuje Klientów przed sądami powszechnymi i administracyjnymi wszystkich instancji tj. Wojewódzkim Sądem Administracyjnym oraz Naczelnym Sądem Administracyjnym, w postępowaniach w I i II instancji oraz w postępowaniach przed Sądem Najwyższym, przed organami administracji publicznej (rządowej i samorządowej) oraz Samorządowymi Kolegiami Odwoławczymi.

Kancelaria reprezentuje swoich klientów także w fazie postępowania przedsądowego w celu polubownego rozwiązania sporów, działając z korzyścią dla reprezentowanych Klientów. W tym celu Kancelaria w szczególności: prowadzi negocjacje w imieniu klienta, bierze udział w mediacjach i innych postępowaniach z udziałem Klientów, mających na celu osiągnięcie korzystnej dla Klienta ugody.

Kancelaria wszczyna i prowadzi postępowania egzekucyjne oraz sprawuje nadzór prawny nad prawidłowym prowadzeniem postępowań egzekucyjnych.

Zapraszam do kontaktu question_answer
Kancelalaria Radcy Siedlce

Kontakt

Kancelaria Radcy Prawnego

Kamil Krajewski
ul. Janusza Korczaka 14
08-110 Siedlce

Na życzenie Klienta istnieje możliwość umówienia spotkania poza Kancelarią.

mob.:  
e-mail:  

Zadaj pytanie
© 2022 Radca Prawny - Kamil Krajewski. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.