Kancelaria Radcy Prawnego

Kancelaria świadczy doradztwo prawne dotyczące ochrony prywatnych interesów przedsiębiorców związanych ze stosowaniem czynów nieuczciwej konkurencji, obejmującą zarówno obronę przed aktami nieuczciwej konkurencji ze strony konkurentów, jak i doradztwo w celu wsparcia klientów w tworzeniu strategii rynkowych nienaruszających przepisów ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji, w tym pomoc dla przedsiębiorców, którym stawiany jest zarzut dopuszczenia się czynów nieuczciwej konkurencji. Kancelaria posiada doświadczenie w obsłudze przedsiębiorców, którzy mają swoje siedziby m.in. w Warszawie, Siedlcach, Węgrowie, Mińsku Mazowieckim, Łukowie, Białej Podlaskiej.

Zakres pomocy prawnej w tym aspekcie obejmuje m.in.:

  • sporządzanie ekspertyz i opinii prawnych związanych z tematyką nieuczciwej konkurencji,
  • reprezentowanie Klientów w postępowaniach sądowych związanych z czynami nieuczciwej konkurencji, w tym w zakresie: nieuczciwej reklamy, utrudniania dostępu do rynku, wprowadzającego w błąd oznaczenia przedsiębiorstwa,wprowadzającego w błąd oznaczenia towarów lub usług, naśladownictwa produktów, naruszenia tajemnicy przedsiębiorstwa (w tym przez jego pracowników).
Zapraszam do kontaktu question_answer
Kancelalaria Radcy Siedlce

Kontakt

Kancelaria Radcy Prawnego

Kamil Krajewski
ul. Janusza Korczaka 14
08-110 Siedlce

Na życzenie Klienta istnieje możliwość umówienia spotkania poza Kancelarią.

mob.:  
e-mail:  

Zadaj pytanie
© 2022 Radca Prawny - Kamil Krajewski. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.