Kancelaria Radcy Prawnego

Kancelaria korzystając z bogatego doświadczenia w obsłudze prawnej przedsiębiorców, osób fizycznych i jednostek administracji publicznej w zakresie prawa pracy, kompleksowo przygotowuje wszelkie dokumenty pracownicze m. in. umowy o pracę, umowy cywilnoprawne (umowy zlecenia i o dzieło); o zakazie konkurencji, wypowiedzenia umów o pracę, regulaminy pracy, wynagradzania, premiowania itp.

Kancelaria pomaga w rozwiązywaniu sporów dotyczących: ustalenia stosunku pracy, przywrócenia do pracy, odszkodowania z tytułu nieuzasadnionego lub niezgodnego z prawem rozwiązania stosunku pracy lub za wypadek przy pracy itp.

Kancelaria posiada duże doświadczenie w sporządzaniu odwołań od decyzji organów rentowych, dotyczących ubezpieczeń społecznych i ubezpieczenia rodzinnego (emerytury, renty oraz inne świadczenia w sprawach należących do właściwości ZUS i KRUS) oraz reprezentowaniu Klientów przed sądami pracy po wniesieniu odwołania od decyzji organu rentowego.

Zapraszam do kontaktu question_answer
Kancelalaria Radcy Siedlce

Kontakt

Kancelaria Radcy Prawnego

Kamil Krajewski
ul. Janusza Korczaka 14
08-110 Siedlce

Na życzenie Klienta istnieje możliwość umówienia spotkania poza Kancelarią.

mob.:  
e-mail:  

Zadaj pytanie
© 2022 Radca Prawny - Kamil Krajewski. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.