Kancelaria Radcy Prawnego

Kancelaria podejmuje działania windykacyjne mające na celu odzyskanie należności w maksymalnie krótkim czasie. Posiadane doświadczenie pozwala na wybór i wykorzystanie takich metod windykacji, które najszybciej przynoszą oczekiwany efekt.

Specjalizacja w zakresie windykacji należności, polega na prowadzeniu działań przedsądowych, postępowań sądowych o zapłatę (postępowanie upominawcze i nakazowe), postępowań egzekucyjnych, prowadzeniu negocjacji z dłużnikami oraz pomocy przy zawieraniu ugód sądowych i pozasądowych.

Kancelaria współpracuje w wybranymi kancelariami komorniczymi w Siedlcach, Warszawie, Łukowie, Białej Podlaskiej, Mińsku Mazowieckim, Węgrowie by zapewnić Klientom szybkie i efektywne odzyskanie dochodzonych należności.

Kancelaria prowadzi również postępowania sądowe przeciwko członkom zarządu w razie bezskuteczności egzekucji przeciwko spółce.

Kancelaria reprezentuje wierzycieli również w postępowaniach sądowych o uznanie za bezskuteczną czynności prawnej dokonanej z pokrzywdzeniem wierzycieli, w celu wykorzystania wszelkich możliwości prawnych mających na celu odzyskanie wierzytelności.

Zapraszam do kontaktu question_answer
Kancelalaria Radcy Siedlce

Kontakt

Kancelaria Radcy Prawnego

Kamil Krajewski
ul. Janusza Korczaka 14
08-110 Siedlce

Na życzenie Klienta istnieje możliwość umówienia spotkania poza Kancelarią.

mob.:  
e-mail:  

Zadaj pytanie
© 2022 Radca Prawny - Kamil Krajewski. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.